Google Translate z opcją tłumaczenia rozmowy

Aplikacje

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jeśli mówisz biegle po angielsku, a obsługujący cię za granicą na stacji benzynowej Hiszpan „no abla” w języku Szekspira, już jest na to aplikacja.

Google Translate otrzymał aktualizację wprowadzającą opcję translacji rozmowy w czasie rzeczywistym. Polega ona na tym, iż jedna osoba mówi do telefonu w swoim języku, a ten tłumaczy to na język drugiej osoby używając do tego serwerów rozpoznawania mowy oraz tłumaczeń. Na razie funkcjonalność jest mocno niedopracowana, ale już teraz, mimo kosmicznej ilości błędów, widać jej potencjał. Tłumaczenie na razie jest ograniczone do języków hiszpańskiego i angielskiego. Aplikacja jest w markecie, w rozwinięciu newsa znajdziecie do niej link oraz – zgadliście, wideo. Osoby mówiące po hiszpańsku i angielsku prosimy oczywiście o test.

Pokaz Google Translate zaczyna się około 27. minuty.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x