ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Bring

[Pobierz] Bring – czy tak wygląda przyszłość list zakupów? Musicie mieć tę aplikację

Autor: Michał Derej Kategoria: Aplikacje

Niektóre osoby kochają chodzić na zakupy, a inne tego nienawidzą. Nie ważne do której grupy należycie – czasem trzeba iść do sklepu, by uzupełnić zapasy w lodówce lub kupić nowe ubrania. W przeszłości listę zakupów tworzyło się na kartce papieru, co nie było idealnym rozwiązaniem, ponieważ zarówno jej trwałość, jak i wygoda użytkowania, pozostawiały wiele do życzenia. Na szczęście czasy się zmieniają, zatem listę zakupów przenieść możemy do naszego smartfona. Przed Wami Bring – najlepsza, moim zdaniem, aplikacja tego typu.

Bring to lista zakupów, którą mogą posiadać wszyscy domownicy

Wyobraźcie sobie następującą sytuację – w Waszym domu po śniadaniu skończył się chleb, zatem wiecie, że należy go kupić. Po skończonej pracy wchodzicie do piekarni, kupujecie bochenek i wracacie do domu z myślą, że będzie co jeść na kolację. Niestety okazuje się, że na podobny pomysł wpadł(a) zarówno Wasz(a) partner(ka), jak i inni domownicy. Oznacza to, że czerstwy chleb trzeba będzie jeść przez następne dni. Na całe szczęście z Bring taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca. 

Bring to lista zakupów, którą każdy z domowników będzie posiadał na swoim smartfonie. Do stworzonej przez siebie listy zaprosić możemy wszystkich domowników, jak i znajomych czy współpracowników – wszystko w zależności od potrzeb. Warto pamiętać oczywiście, że dodawane produkty u wszystkich aktualizowane są na bieżąco, a każdej osobie dodanej do listy można wysłać także powiadomienie. Aplikacja jest banalnie prosta w obsłudze – by dodać artykuł do listy, wystarczy wybrać odpowiadający mu kafelek. Po zakupach wystarczy kliknąć we wszystkie przedmioty, których nie trzeba już kupić – zostaną one automatycznie usunięte z listy.

Zobacz też: Regularne aktualizacje bezpieczeństwa — to nowy wymóg Google.

Świetną funkcją Bring są również zakupowe sugestie. Program sprawdza, jak często dane produkty pojawiają się na naszej liście, a następnie informuje, kiedy mogą się one skończyć. Muszę przyznać, że udogodnienie to jest dość trafne, choć sugeruje również zakup artykułów, które konsumuję stosunkowo rzadko i które do listy dodane zostały tylko raz (np. coli).

W aplikacji Bring znajdziecie również zakładkę „Inspiracja”, która przedstawia nam gotowe listy zakupów na dane wydarzenie, np. niedzielny brunch. Takiej listy możemy oczywiście użyć jako gotowca, zmodyfikować ją, lub zupełnie się nią nie przejmować – to wszystko zależy od nas. Oczywiście nowe propozycje autorów programu aktualizowane są co pewien czas. Jeżeli od czasu do czasu chodzicie na zakupy, to wypróbujcie program Bring – mnie i mojej rodzinie znacznie ułatwił on życie. Zachęcam Was do przetestowania aplikacji. Nie pożałujecie!

Cena: Darmowa

Pobierz:

Sprawdź najnowsze wpisy