read dead redemption ii rdr2 companion

Red Dead Redemption II z dedykowaną aplikacją na smartfony

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Aplikacje

Niedawno miała miejsce premiera jednej z najbardziej oczekiwanych gier roku. Rockstar oficjalnie wprowadziło do sprzedaży Red Dead Redemption 2. Jak zapewne doskonale wiecie, jeśli Rockstar coś wydaje, a nie robi tego często, to oczekiwania są naprawdę wysokie. Póki co sama gra się broni, ale jaki ona ma związek z urządzeniami mobilnymi? Otóż deweloperzy przygotowali RDR2: Companion, czyli aplikację, która ma jeszcze bardziej zwiększać przyjemność rozgrywki.

Red Dead Redemption II + RDR2: Companion świetnym połączeniem

Oczywiście należy powiedzieć, co zyskujemy, gdy skorzystamy z aplikacji na smartfony. Główne punkty, które wymieniane są przez autorów to:

  • śledzenie mapy w czasie rzeczywistym
  • dziennik – wszystkie wpisy i ilustracje Arthura Morgana
  • cyfrowy poradnik – szczegółowe dane na temat świata RDR
  • instrukcja do gry
  • statystyki

Wybrane funkcje są ściśle powiązane z Waszą rozgrywką, więc należy połączyć się odpowiednim kontem (PlayStation 4, Xbox One, Social Club). Wydaje się to być idealnym rozwinięciem i tak ciekawej rozgrywki, ale nie wszystko jest idealne.

Zobacz też: Messenger 4 rewolucją dla Facebooka?

Problem polega na opiniach użytkowników. Są problemy z różnymi urządzeniami (głównie nowszymi), optymalizacją, jak i koniecznością dostosowania języków aplikacji oraz samej gry. Niemniej zachęcam do sprawdzenia na własnej skórze, jak sprawdza się RDR2: Companion, które znajdziecie za darmo w Sklepie Play.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy