[Pobierz] Muzei Live Wallpaper – codzienna porcja sztuki jako tapeta na smartfonie

Michał Derej Michał Derej Aplikacje

Każdy z nas chce, by jego smartfon wyglądał dobrze. Z tego powodu wielu użytkowników Androida decyduje się na zmianę domyślnej tapety na inną, często ładniejszą. Warto jednak łączyć przyjemne z pożytecznym – dzięki aplikacji, którą Wam dzisiaj przedstawię, Wasz telefon będzie wyglądał świetnie, a dodatkowo poznacie ważne dzieła sztuki. Przed Wami aplikacja Muzei Live Wallpaper!

Muzei Live Wallpaper to nowe dzieło sztuki na tapecie każdego dnia

Jeżeli lubicie wyjścia do muzeów lub obserwację dzieł sztuki, to aplikacja Muzei Live Wallpaper z pewnością się Wam spodoba. Program ten każdego dnia na tapecie umieszczać będzie wybrany przez autorów znany obraz (to można jednak zmienić – więcej w kolejnym akapicie). Każda grafika może być oczywiście dostosowana do Waszych preferencji – zdecydować możecie m.in. o rozmyciu czy kolorach.

Zobacz też: Winamp powraca w wielkim stylu.

Warto wiedzieć, że samodzielnie wskazać możecie źródło, z jakiego pobierane są obrazy. Domyślnie jest to grafika dnia wybrana przez autorów programu, ale tapety importowane mogą być również z Waszej galerii. Jeżeli dane dzieło sztuki wyjątkowo Wam się podoba, to na tle pulpitu Waszego smartfona zostać ono może już na zawsze. Zachęcam do przetestowania aplikacji Muzei Live Wallpaper – moim zdaniem nie pożałujecie decyzji o instalacji programu!

Cena: Darmowa

Pobierz:

Źródło: Google Play

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy