Opera dla tabletów

Aplikacje

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Producent znanej i cenionej przeglądarki dostępnej na wielu platformach – Opery – właśnie ujawnił pierwsze informacje o nowym dziecku korporacji. To aplikacja Opera for Tablets, której premiera ma nastąpić podczas zlotu Consumer Electronics Show odbywającego się w Las Vegas.

Na razie szczegółów znamy bardzo niewiele. Udostępniony został jedynie krótki film prezentujący nową przeglądarkę pracującą na tablecie Samsung Galaxy Tab z systemem Android. Jak widzimy przeglądarka działa szybko i płynnie, w pełni wykorzystuje także technologię multitouch. Jednak takie zalety ma już przeglądarka Opera Mobile.

Czym więc wersja dla tabletów będzie się różnić od swojej poprzedniczki? Czy Opera for Tablets będzie aplikacją nie tylko na Androida, ale także na inne tablety (szczególnie: iPada)?

O tym dowiemy się już niebawiem, ponieważ CES rozpoczyna się już w najbliższy czwartek.

{youtube}a1pnuXZVfyk{/youtube}

Źródło: androidpolice.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x