Nowe informacje o aplikacji PlayStation

Aplikacje

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]


Kilka tygodni temu informowaliśmy was o nowej aplikacji PlayStation. Okazało się, że program nie umożliwi odpalania żadnych gier na naszych smartfonach, a raczej powiadamiać będzie nas o statusach naszych znajomych i nowych grach na konsolę Sony. Spodziewaliśmy się, że będzie możliwość ściągnięcia tej aplikacji jeszcze przed świętami. Tak się nie stało, dlatego może być ona udostępniona w każdej chwili.

Od tego czasu dowiedzieliśmy się trochę więcej na temat tego programu. Podobno ma on udostępniać wideo i muzykę z różnych serwisów internetowych. Na początku aplikacja ma być dostępna w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech oraz Holandii. Jednak już teraz wiemy, że update do wersji 1.1 wprowadzi support dla Rosji, Portugalii, Australii, Nowej Zelandii, Irlandii, Norwegii oraz Polski.

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x