SoundHound znosi limit rozpoznawanych piosenek

Aplikacje


Czy jest ktoś, kto jeszcze nie słyszał o programie SoundHound? No cóż, chyba każdy zna ten ból gdy słyszymy w radiu jakąś piosenkę, bardzo ją lubimy, ale za nic nie możemy przypomnieć sobie jej nazwy. Tu z pomocą przychodzi nam wyżej wymieniona aplikacja. Wystarczy jeden przycisk, a SoundHound wysłucha piosenki i poda nam jej nazwę.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jedyny problem w tym, że darmowa wersje programu oferowała jedynie 5 identyfikacji na miesiąc. Deweloper jednak, postanowił zrobić nam świąteczny prezent, znosząc ten limit także w bezpłatnym wydaniu aplikacji. 

Tymczasem Shazam, największy konkurent SoundHounda, dalej oferuje to samo ograniczenie co SoundHound przed updatem. Jeżeli to się nie zmieni, to Shazam najprawdopodobniej przegra walkę o klientów, którzy w przyszłości mieliby się zdecydować na kupno płatnej i wolnej od reklam wersji programu.

Poniżej prezentujemy kod QR który przeniesie nas prosto darmowej aplikacji SoundHound:
 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x