Quickoffice dla Androida

Aplikacje

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Quickoffice opublikował właśnie aplikacje pozwalająca na otwieranie plików z Microsoft Office z karty pamięci bądź też z załączników w Gmail na Era G1. Jest to jak na razie pierwsza i jedyna aplikacja na Android Market pozwalająca otwierać pliki Word (.doc) oraz Excel (.xls) na telefonach z Androidem.

Program kosztuje $7.99 i jest dostępny z Android Market, niestety prawdopodobnie tylko w USA, ponieważ sprawdzaliśmy w UK i jeszcze nie jest dostępny.
Możliwości:
– dostęp do plików z karty pamięci oraz z Gmail’a
– możliwość zbliżeń (tak samo jak w przeglądarce internetowej)
– łatwe przewijanie
– auto-rotacja
– wsparcie dla Microsoft Word, Excel oraz plików tekstowych (.txt). Pliki Word i Excel mogą być z Office 2003 oraz wcześniejszych wersji lecz z Office 2007 czyli .docx oraz .xlsx nie SA jeszcze wspierane.

Aplikacja jak na razie ma możliwość tylko i wyłącznie przeglądania plików, nie posiada opcji edytowania ich.
Wiecej informacji tutaj.


Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x