Przecieki na temat nowych smartfonów Google’a – Pixeli – dla internetowego giganta były bardzo upokarzające. Na wiele tygodni przed oficjalną prezentacją urządzenia wiedzieliśmy o nim niemalże wszystko. Co więcej, chętne osoby z dużym zapasem gotówki mogły zakupić także wersję smartfona przeznaczoną do testów! Dziś natomiast przygotowaliśmy dla Was coś, z czego skorzystać będzie mógł prawdopodobnie każdy z Was. Są to animowane tapety, jakie znaleźć będzie można na Pixelu 3. Co najlepsze, zadziałają one praktycznie na każdym urządzeniu.

Tapety z Pixela 3. Pobierz aplikację i ciesz się nowym wyglądem urządzenia!

Warto wiedzieć, że tapety z Pixela 3, które możecie pobrać na swoje urządzenie, są dość wyjątkowe – część z nich reaguje bowiem na porę dnia, ruch, muzykę czy powiadomienia. Instalacja aplikacji, która zawiera nowe animowane tła ekranu, możliwa jest na każdym urządzeniu o architekturze ARM64, które działa pod kontrolą Androida 6.0 lub nowszej wersji.

Zobacz także: Android obchodzi swoje 10 urodziny!

Wspomniany program ściągnąć możecie z dysku Googlepo pobraniu plik .apk wystarczy zainstalować na swoim urządzeniu. Na smartfonach wybranych producentów (takich jak np. Samsung lub Xiaomi) może być konieczna instalacja dodatkowej aplikacji o nazwie Tapety. Miłego użytkowania!

Źródło: XDA-Developers @Pranav Pandey

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.