[Pobierz] Te animowane tapety z Pixela 3 są świetne! Pobierz je na swojego smartfona

mm Michał Derej Aplikacje 2018-09-25

Przecieki na temat nowych smartfonów Google’a – Pixeli – dla internetowego giganta były bardzo upokarzające. Na wiele tygodni przed oficjalną prezentacją urządzenia wiedzieliśmy o nim niemalże wszystko. Co więcej, chętne osoby z dużym zapasem gotówki mogły zakupić także wersję smartfona przeznaczoną do testów! Dziś natomiast przygotowaliśmy dla Was coś, z czego skorzystać będzie mógł prawdopodobnie każdy z Was. Są to animowane tapety, jakie znaleźć będzie można na Pixelu 3. Co najlepsze, zadziałają one praktycznie na każdym urządzeniu.

Tapety z Pixela 3. Pobierz aplikację i ciesz się nowym wyglądem urządzenia!

Warto wiedzieć, że tapety z Pixela 3, które możecie pobrać na swoje urządzenie, są dość wyjątkowe – część z nich reaguje bowiem na porę dnia, ruch, muzykę czy powiadomienia. Instalacja aplikacji, która zawiera nowe animowane tła ekranu, możliwa jest na każdym urządzeniu o architekturze ARM64, które działa pod kontrolą Androida 6.0 lub nowszej wersji.

Zobacz także: Android obchodzi swoje 10 urodziny!

Wspomniany program ściągnąć możecie z dysku Googlepo pobraniu plik .apk wystarczy zainstalować na swoim urządzeniu. Na smartfonach wybranych producentów (takich jak np. Samsung lub Xiaomi) może być konieczna instalacja dodatkowej aplikacji o nazwie Tapety. Miłego użytkowania!

Źródło: XDA-Developers @Pranav Pandey • Siekiera

  Tapety wszystkie OK i animacje też pięknie wyglądają, ale też trzeba pamiętać o tym że bateria czy to w Pixelu, czy innym smartfonie nie dosyć że niewymienna, to jeszcze bardzo małej pojemności i taka animacja moment spowoduje ze smartfon szybciutko się rozładuje i przez pół dnia trzeba będzie chodzić po ulicy jak kretyn z powerbankiem

 • TheDon Kichot

  Fajne te tapety, takie nie za ruchliwe. Animowane tapety z Xperii tez są fajne.

 • Na Galaxy S8 również nie – z poziomu Tapety pojawia się komunikat „Aplikacja nie jest zainstalowana”.

 • Mateusz Felczak

  2/3 tapet animowanych nie działa

 • sejfit

  Hmm na op6 nie chcą działać 😶

 • stark2991

  Takie mało ruchliwe te tapety, a i kolory raczej stonowane

 • Sielski

  Nie działają wszystkie te tapety… Dlaczego?

  • Michał Derej

   Podczas portowania nie zawsze wszystko się udaje.

 • Joanna

  Opłacili artystów odpowiedzialnych za oprogramowanie ale niestety na projektantach, którzy pracowali nad designem oszczędzili. No chyba, że wygląd tych telefonów to jakiś wewnętrzny sabotaż, pracowników działających na szkodę pracodawcy. Inna sprawa, że projekty wykonuje się długo i nie tylko robi się reaserch rynku ale również bada się reakcje na produkt potencjalnych klientów. Z drugiej strony sam Android ewoluuje w dziwnym kierunku jeśli chodzi o stylistykę ui oraz zalecenia dla programistów, więc trudno powiedzieć na jakiej podstawie obrano taką coś mnie kontrowersyjną drogę rozwoju interfejsu i szaty graficznej aplikacji.

  • Maniek

   Co do wyglądu Pixeli to sie zgadzam, w tym roku o ile google nie zaskoczy zapowiadają się dość brzydkie. Worowadzany marerial design jest spójny i w tej kwestii UI nie rozumiem o co Ci chodzi.

 • haVoc vulTure

  Dzieki. Poprzednie tez byly swietne.

  • Tomasov

   A gdzie znajdę poprzednie?

   • haVoc vulTure

    Najlepiej wpisac na yt: google pixel live wallpepers, google pixel 2 live wallpepers i tam pod filmami beda linki. Albo w google wpisac: xda pixel live wallpapers lub xda pixel 2 live wallpapers.x