ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
good lock 2020

MultiStar – ulepszona wielozadaniowość na wybranych urządzeniach Samsunga

Autor: Michał Derej Kategoria: Aplikacje

Posiadanie smartfona lub tabletu z dużym ekranem ma wiele korzyści – przede wszystkim znacznie zwiększa się powierzchnia robocza, zatem niektóre zadania wykonuje się po prostu łatwiej. Oprócz tego warto wspomnieć o większym obrazie w grach czy filmach. Co jednak, gdyby połączyć te dwie zalety urządzeń z dużym ekranem? Poznajcie MultiStar – świetny moduł dla launchera Good Lock, który ulepsza wielozadaniowość.

MultiStar to świetny moduł dla urządzeń Galaxy Note9 i Galaxy Tab4. Jak go pobrać?

Czym MultiStar różni się od natywnego trybu podziału ekranu znanego z Androida? Przede wszystkim faktem, że podział powierzchni roboczej można wymusić dla dowolnych aplikacji – funkcja ta działa zatem nawet w przypadku Netflixa, który do tej pory nie chciał współpracować z tym trybem. Co więcej, MultiStar gwarantuje, że oba okna będą aktywne w tym samym czasie – możemy zatem jednocześnie np. grać w grę i oglądać serial.

Warto wspomnieć także o możliwości uruchomienia programów w małych oknach, które przemieszczać można po ekranie. Tym sposobem na raz możemy korzystać z więcej niż dwóch aplikacji.

Zobacz także: Oto Facebook Dating. Poznajcie nową funkcję portalu społecznościowego.

Aby skorzystać z modułu MultiStar, wystarczy pobrać aplikację Good Lock ze sklepu Galaxy Apps (tutaj trzeba trochę pokombinować) bądź z repozytorium APK Mirror. Warto pamiętać, że do korzystania z modułu niezbędne jest API 27 – oznacza to, że na ten moment, funkcja zadziała wyłącznie na Note9 i Galaxy Tab4. Miłego użytkowania!

Źródło: AndroidPolice

Sprawdź najnowsze wpisy