Dla wszystkich tych, którzy są głodni kolejnych przecieków dostępna jest od dziś aplikacja WikiLeaks napisana przez jednego z użytkowników portalu xda. Program pozwala na przęglądanie publikowanych w znanym wszystkim portalu artykułów i dokumentów. Jednocześnie implementuje także bezpośredni dostęp do wpisów z kanału na Twitterze. W ten sposób użytkownicy Androida zyskują pełen dostęp do kontrowersyjnego portalu bez konieczności uruchamiana przeglądarki internetowej.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Aplikację można pobrać z Marketu, jednak nie jest ona darmowa. Twórca programu wspiera otwarte media i chce 50% zysków z aplikacji przekazać fundacji WikiLeaks. Program można jednak pobrać w postaci pliku .apk z forum na portalu xda.

Źródło: xda-developers
Tomasz Halasz