[Pobierz] Najnowsza aktualizacja Samsung Internet to odświeżony wygląd aplikacji

mm Michał Derej Aplikacje 2018-09-19

Samsung Internet to moim zdaniem, najlepsza przeglądarka, z jakiej korzystać możecie na swoim smartfonie z Androidem. Program koreańskiego giganta wyróżnia się przede wszystkim zaawansowanymi funkcjami oraz wygodnym interfejsem. Dziś ta świetna aplikacja otrzymała nową aktualizację, która znacznie zmienia wygląd przeglądarki. Zobaczcie sami, jak wyglądają wszystkie nowości!

Samsung Internet w wersji 9.0. Co zmieniło się w przeglądarce internetowej?

Nowa wersja popularnej przeglądarki internetowej od Samsunga przynosi przede wszystkim zupełnie nowy interfejs aplikacji. Zmiany zauważyć można praktycznie wszędzie, nawet podczas przeglądania stron internetowych. Pasek ustawień przeniesiony został do dolnej części interfejsu i otrzymał on zupełnie nowy wygląd, który składa się z ładnych ikon.

Zmiany dotknęły również wyglądu najczęściej odwiedzanych stron internetowych oraz samych ustawień aplikacji – moim zdaniem ten ostatni element wygląda szczególnie dobrze. Jego wygląd zgrywa się również w interfejsem Androida 9 Pie, co należy pochwalić.

Zobacz też: Oto nowe smartfony Samsunga z rodziny Galaxy.

Wszystkie inne nowości, które czekają Was w świeżej odsłonie Samsung Experience opisał dla Was Adam – zachęcam do zapoznania się z jego artykułem. Jeżeli chcecie przetestować nową wersję przeglądarki Samsung Internet, to możecie pobrać ją z tego miejsca. Warto wiedzieć, że prawdopodobnie nie zadziała ona na żadnym smartfonie koreańskiego giganta – podczas instalacji, w większości przypadków, wyskakuje błąd. Jeżeli posiadacie natomiast urządzenie innego producenta działające pod kontrolą Androida 5.0+, to z używaniem aplikacji nie powinno być żadnego problemu. Miłego użytkowania!

Źródło: XDA-Developers • Dragon84

  Jednak zrezygnowałem z tej przeglądarki na rzecz tej która w Polsce jest naprawdę mało popularna. Uc browser bo o niej mowa, jest zdecydowanie szybsza od przeglądarki samsunga. Dla wielu minusem może być język angielski ale przeglądarka jest szybka i intuicyjna

 • 0001

  Dopóki nie będzie bezproblemowej synchronizacji zakładek z Chrome Nie widzę sensu jej używania.

  • mindla

   A co nie ma tej synchronizacji?
   Może nie taka intuicyjna jak w Google ale jest i to całkiem łatwo.

 • Maslo19
  • CezaR

   Chodzi o wersje 9 której w sklepie oficjalnie nie ma.

 • haVoc vulTure

  Wystarczy zajrzec w wymagane uprawnienia zeby sobie odpuscic ten szrot.

 • Dragon84

  Właśnie korzystam z przeglądarki samsunga ale wersja beta. Korzystałbym z normalnej gdyby nie to że beta już ma aktualizacje do wersji 8.4 (obecnie )a zwykła 7.4 i co dziwne beta lepiej działa.

 • Mickey66

  Używam i uważam, że to świetna przeglądarka, niemniej oficjalna wersja stabilna to 7.4 a oficjalna beta to 8.2. Tak więc wersji 9 z zewnętrznego źródła na pewno nie zainstaluję. Musiałbym na głowę upaść. Samsung może nie mieć z tą wersją nic wspólnego…

  • Dragon84

   Wersja beta lepiej działa niż normalna wersja.

 • Lookso

  Wszedłem zobaczyć screeny.
  Zobaczyłem.
  Podziękuję.

 • bartolinio

  „Warto wiedzieć, że prawdopodobnie nie zadziała ona na żadnym smartfonie koreańskiego giganta”

  Co za czasy, ich przeglądarka nie działająca na żadnym ich urządzeniu 😀

  • Michał Derej

   Jest to zapewne spowodowane faktem, że na tych urządzeniach znajdziemy już Samsung Internet i system nie chce przyjąć innej wersji, która nie jest oficjalna.

   • Martina Neumayer

    Jest oficjalną i jest napisane jak byk, że ta akurat paczka nie będzie się instalowała na niektórych samsungach. Czytać trzeba.. czytać i rozumieć, a nie tylko copy/paste.
    A nie przechodzi (jeszcze) na tych urządzeniach przez integrację płatności nie skończoną i kiesa. Skończą klepać, to dostanieta do guglosklepika 😛

    This app will not install on Samsung phones running Android 7.0 or later. However, it will install on any other Android device running Android 5.0 Lollipop and newer. We successfully installed it on a Google Pixel 2 XL and OnePlus 6 running Android 9 Pie, for instance. On non-Samsung devices, it will work just like how it does on Samsung phones except without Samsung Pay integration.

    Źródło i obrazki porównawcze z v.8.x tu:
    https://www.xda-developers.com/download-samsung-internet-9-0-apk/

    • notak

     nie nie jest oficjalna, raku pokaz mi na której stornie samsunga można to pobrać albo jakiś ling do google play lub galaxy apps, to ze ktoś wyciągnął apke z bety na s9+ to nie znaczy ze jest oficjalnax