ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Internet aktualizacja

[Pobierz] Najnowsza aktualizacja Samsung Internet to odświeżony wygląd aplikacji

Autor: Michał Derej Kategoria: Aplikacje

Samsung Internet to moim zdaniem, najlepsza przeglądarka, z jakiej korzystać możecie na swoim smartfonie z Androidem. Program koreańskiego giganta wyróżnia się przede wszystkim zaawansowanymi funkcjami oraz wygodnym interfejsem. Dziś ta świetna aplikacja otrzymała nową aktualizację, która znacznie zmienia wygląd przeglądarki. Zobaczcie sami, jak wyglądają wszystkie nowości!

Samsung Internet w wersji 9.0. Co zmieniło się w przeglądarce internetowej?

Nowa wersja popularnej przeglądarki internetowej od Samsunga przynosi przede wszystkim zupełnie nowy interfejs aplikacji. Zmiany zauważyć można praktycznie wszędzie, nawet podczas przeglądania stron internetowych. Pasek ustawień przeniesiony został do dolnej części interfejsu i otrzymał on zupełnie nowy wygląd, który składa się z ładnych ikon.

Zmiany dotknęły również wyglądu najczęściej odwiedzanych stron internetowych oraz samych ustawień aplikacji – moim zdaniem ten ostatni element wygląda szczególnie dobrze. Jego wygląd zgrywa się również w interfejsem Androida 9 Pie, co należy pochwalić.

Zobacz też: Oto nowe smartfony Samsunga z rodziny Galaxy.

Wszystkie inne nowości, które czekają Was w świeżej odsłonie Samsung Experience opisał dla Was Adam – zachęcam do zapoznania się z jego artykułem. Jeżeli chcecie przetestować nową wersję przeglądarki Samsung Internet, to możecie pobrać ją z tego miejsca. Warto wiedzieć, że prawdopodobnie nie zadziała ona na żadnym smartfonie koreańskiego giganta – podczas instalacji, w większości przypadków, wyskakuje błąd. Jeżeli posiadacie natomiast urządzenie innego producenta działające pod kontrolą Androida 5.0+, to z używaniem aplikacji nie powinno być żadnego problemu. Miłego użytkowania!

Źródło: XDA-Developers

Sprawdź najnowsze wpisy