Wirtualna Polska prezentuje aplikacje na Androida

Aplikacje

Jeden z największych portali informacyjnych w naszym kraju opublikował pierwsze aplikacje na system mobilny Android. Wirtualna Polska przygotowała dwie pozycje na nasze smartfony i udostępniła je w Markecie tuż przed świętami.

Pierwsza z nich to aplikacja informacyjna – Info WP.PL – dająca dostęp do newsów z portalu oraz umożliwiająca przeglądanie kategorii serwisu takich jak Wiadomości, Finanse czy Sport. Każdy internauta, który ma ustawioną stroną WP jako główną nie będzie musiał korzystać już z czytników RSS, ma do dyspozycji bowiem dedykowaną oficjalną aplikację serwisu. Program, oprócz możliwości czytania zamieszczonych na portalu informacji, udostępnia kilka przydatnych opcji. Dodawanie artykułów do zakładki Ulubione czy przesyłanie ich do znajomych za pomocą integracji z portalem społecznościowym Facebook z pewnością do nich należą.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Drugą opublikowaną aplikacją jest gra Run, Santa, Run!, dzięki której użytkownik wciela się w postać Świętego Mikołaja i musi dopilnować, by wszystkie prezenty trafiły do adresatów na czas.

Kierownictwo portalu dostrzegło aktualne trendy Internetu i kierunku rozwoju urządzeń mobilnych, które coraz bardziej przejmują funkcje komputerów osobistych. Przed udostępnieniem powyżej opisanych aplikacji, Wirtualna Polska przygotowała program informacyjny dla iPada, teraz przyszła kolej na kolejny system mobilny.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x