MobileNavigator 7 dla Androida

Aplikacje

Navigon wydał kolejną wersję nawigacji na system Android – jest to MobileNavigon 7 w wersji EEN (Eastern North Europe). Aplikacja jest już dostępna w Markecie i kosztuje 39.95 Euro w ramach świątecznej promocji, która trwa do 6. stycznia. Poza promocją za nawigację trzeba zapłacić 20 Euro więcej.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Najnowsze wydanie aplikacji na nasze smartfony korzysta z takich funkcji jak Traffic Live, Lane Assist, Text-to-Speech, wprowadza także zupełnie nową usługę – Reality Scanner.

Reality Scanner jest funkcją przeznaczoną dla osób korzystających z nawigacji pieszej. Za pomocą kamery smartfonu oraz oczywiście odbiornika GPS program wyszukuje znajdujące się w pobliżu punkty POI. Nazwa punktu specjalnego razem z odległością do niego jest wyświetlania na ekranie urządzenia, a po jego zaznaczeniu można uzyskać dodatkowe informacje.

Traffic Live jest już w zasadzie standardową funkcją nawigacji reprezentującą ruch na drodze w czasie rzeczywistym. Dzięki temu można dostatecznie wcześniej dowiedzieć się o problemach lub korku i ominąć dany odcinek trasy poprzez wynaczony objazd.

Dobrodziejstwa Text-to-Speech nie trzeba chyba tłumaczyć – pozwala na bardzo sprawne a zarazem bezpieczne korzystanie z nawigacji.

Kolejna ciekawa funkcja to Address Click. Dzięki niej po eksportowaniu danych adresowych z innych aplikacji można poprzez jedno kliknięcie uruchomić nawigację i rozpocząć prowadzenie do wybranego celu.

Oprócz map Polski w aplikacji znajdują się także mapy następujących państw: Czech, Węgier, Słowacji oraz Litwy, Łotwy oraz Estonii.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x