neighbourly google sasiedzi

Bądź życzliwym sąsiadem! Oto nowa aplikacja od Google z dużym potencjałem

Aplikacje

Czy zastanawiałeś się kiedyś, gdzie w swojej okolicy możesz wziąć korepetycje z matematyki? Być może szukasz mechanika, który naprawi Ci skuter? Ewentualnie samemu możesz coś zaoferować? Jeśli znasz dobrze swoje sąsiedztwo lub chciałbyś je poznać, to Google szykuje dla Was specjalną aplikację. Neighbourly to nowość, którą póki co Amerykanie nie chwalą się na szeroką skalę. Jednak niewątpliwie program ma duży potencjał, który może zirytować chociażby Facebooka.

Neighbourly – życzliwi sąsiedzi, łączcie się!

Póki co omawiana aplikacja jest w fazie otwartych testów w dwóch indyjskich aglomeracjach – Bombaju i Jaipurze. Google stawia na życzliwość sąsiedzką i przykłady z pierwszego akapitu to dopiero początek możliwości Neighbourly. Możemy zadawać pytania, odpowiadać na nie, ale niekoniecznie musimy pisać – możemy też najzwyczajniej w świecie mówić, czyli wykorzystać zamianę tekstu na mowę. Jeśli się boicie o swoją prywatność, to nie musicie ujawniać żadnych swoich danych. Ogólnie rzecz biorąc, Amerykanie chcą w ten sposób budować zgraną, lokalną społeczność.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Pamiętaj, że Google zawsze Cię śledzi!

Dotychczas do powyższych celów zapewne korzystaliście z Facebooka lub szukaliście informacji w Google. Jednak zdecydowanie najlepsze jakościowo informacje znajdziecie u sąsiadów, którzy na co dzień mogą być związani z aktualnym problemem, który Was trapi. Kiedy Neighbourly pojawi się na całym świecie? To zagadka, ale niewątpliwie Amerykanie tym ruchem zdobędą zainteresowanie – szczególnie na rynkach wschodzących. Jak to według Was będzie wyglądać w Polsce?

 

PS. Zainteresowani mogą sprawdzać dostępność Neighbourly w Sklepie Play.

 

źródło: Reddit


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x