kontakty google

[Pobierz] Aplikacja Kontakty Google z nowym, ładniejszym wyglądem

Aplikacje

Aplikacja Kontakty to jedna z podstawowych, jakie znajdują się na smartfonie. Jeśli Wasza już Wam się znudziła lub też chcecie spróbować takiej, którą stworzyło Google, a w dodatku w pełni podniosło ją do standardów Material Design, pobierajcie!

Kontakty Google 3.0 z Material Design

Kontakty Google 3.0 zostały zaktualizowane! Nie liczmy jednak na nowe funkcje czy różnego rodzaju dodatkowe opcje. Google postawiło na zmiany kosmetyczne. W Kontaktach Google 3.0 zaimplementowano Material Design, który pojawia się w coraz większej liczbie aplikacji Google. Kontakty w wersji 3.0 stały się minimalistyczne, kolorowe belki zastąpiły białe, a barwne ikony zmieniono na odcienie szarości. Moim zdaniem jest teraz dużo schludniej i przyjemniej się na to patrzy. Jest mniej cukierkowo, co poprawia także samą czytelność. Sprawdźcie zresztą sami, jak prezentują się różnice.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz też: Darmowe plecaki od Plusa

Kontakty Google 3.0 mogą się Wam jeszcze nie pokazać w Sklepie Play. Jeśli jesteście zainteresowani aktualizacją, musicie poczekać aż aplikacja pojawi się w najnowszej wersji w sklepie lub też skorzystać z źródła zewnętrznego, jakim jest na przykład APK mirrorPamiętajcie jednak, że instalując aplikację spoza Sklepu Play robicie to na własną odpowiedzialność. Należy także w ustawieniach systemu zezwolić na instalację z nieznanych źródeł.

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x