YouWave – Emulator Androida dla każdego.

Aplikacje

W internecie ukazał się emulator urządzenia mobilnego z systemem Android. Pomimo, że jest to kolejny program tego typu, warto zwrócić na niego uwagę. Został on stworzony nie dla celów deweloperskich lecz po to, aby każdy mógł rozkoszować się Androidowymi aplikacjami. 
Program jest bardzo prosty, wręcz intuicyjny w obsłudze, dlatego użytkowanie nie powinno sprawić nikomu nawet najmniejszego problemu. Działa bardzo podobnie do znanych niektórym narzędzi typu SDK choć jego funkcje sprowadzają się głównie do pobierania i uruchamiania aplikacji.
Program jest darmowy, jego rozmiar jest całkiem zadowalający (około 70Mb) i w przeciwieństwie do wyżej wymienionego SDK, nie wymaga pobrania tysięcy plików. Jest to zatem doskonała propozycja dla każdego konserwatywnego komputerowego gracza, ceniącego aplikacje na urządzenia z systemem Google.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Aplikację można pobrać tutaj: http://www.youwave.com/Textpage/download.html

Źródło: androidcentral.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x