Android to system otwarty na modyfikacje. Z tego powodu wielu użytkowników decyduje się na zmianę launchera, który wpływa na zachowanie ekranu domowego smartfona. W sklepie Google Play znaleźć można wiele świetnych aplikacji, dzięki którym odświeżyć można wygląd swojego urządzenia. Z tej listy usunąć należy niestety popularny program Apex Launcher – najnowsza aktualizacja zmieniła go bowiem w prawdziwy koszmar.  

Nie instalujcie aktualizacji Apex Launchera oznaczonej numerem 4.0!

Wielu użytkowników korzystających ze sklepu Google Play skarży się na najnowszą aktualizację Apex Launchera. Ostrzegają oni, że nowa odsłona aplikacji usuwa wszystkie ustawienia użytkownika. Co więcej, program pozbawiony został również swoich kluczowych funkcji obecnych w poprzednich odsłonach, takich jak np. tryb tabletu czy możliwość edycji siatki aplikacji. W programie Apex Launcher pojawiły się również nachalne reklamy, a domyślna wyszukiwarka zmieniona została na Yahoo. Z tego powodu sklep Google Play zalała fala negatywnych recenzji – zerknijcie sami, jak wielu użytkowników wyraziło swoje niezadowolenie.

apex launcher aktualizacja uwaga recenzje

Zobacz także: Zapoznaj się z najnowszymi przecenami ze sklepu Google Play.

Jeżeli zainstalowaliście już najnowszą aktualizację Apex Launchera, to warto wiedzieć, że poprzednią wersję aplikacji pobrać możecie ze strony APK Mirror. Link do pliku .apk zamieszczam dla Was poniżej.

Pobierz: 

Źródło: Reddit

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.