YouTube chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Podobnie jak trybu prywatnego, które zaczyna się pojawiać w coraz większej liczbie aplikacji. W końcu udało się połączyć te dwie rzeczy i już teraz wszyscy z najnowszą wersją aplikacji mogą cieszyć się prywatnością.

YouTube z trybem incognito dla wszystkich

O wprowadzeniu tego trybu mówiło się już wcześniej. Tym razem jednak sprawa została domknięta do końca i funkcja jest już dostępna dla wszystkich. Tryb incognito widoczny jest w YouTube w wersji 13.25.56, którą znajdziecie w Sklepie Play lub korzystając z zewnętrznego źródła. Działa on tak samo jak w Chrome – uruchomienie przenosi nas do części sygnowanej przez ikonę kapelusza z okularami na czarnym tle. Od tego momentu, cokolwiek wpiszemy w pole wyszukiwania czy jakikolwiek film obejrzymy, po zamknięciu trybu prywatnego wszystko zostanie zapomniane. Tryb incognito wyłączy się także sam po dłuższej nieaktywności ze strony użytkownika.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz też: Jak się będzie nazywać nowy Android?

Warto jednak nadmienić, że w tym trybie mamy dostęp wyłącznie do strony głównej YouTube oraz karty „Na czasie”. Pozostałe opcje typu wysyłanie wiadomości użytkownikom, zakładka biblioteka bądź śledzonych kanałów są wyłączone.

źródło: Sklep Play
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.