ing bank, moje ing

Macie konto w ING? Z tej klawiatury wyślecie przelew lub wygenerujecie kod BLIK

Aplikacje

Jeśli zdecydowaliście, że swoje pieniądze będziecie trzymać w banku ING, a na smartfonie wyląduje aplikacja Moje ING, to ta wiadomość może Was ucieszyć. Deweloperzy udostępnili bowiem klawiaturę, dzięki której wyślecie przelew lub wygenerujecie BLIK.

Klawiatura, z której wyślecie przelew – aplikacja Moje ING

Najnowsza wersja aplikacji Moje ING wprowadza bardzo interesującą nowość – klawiaturę zintegrowaną z programem banku, z której bezpośrednio mamy możliwość wysłania przelewu. Jak to działa? Kiedy w ustawieniach wybierzemy już odpowiednią klawiaturę, wystarczy, że klikniemy w ikonkę lwa w lewym górnym rogu, a następnie postąpimy zgodnie z tym, co zobaczymy na ekranie. Zaletą tej funkcji jest brak konieczności uruchamiania aplikacji banku, cała operacja przeprowadzana jest z poziomu klawiatury.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

moje ing, moje ing klawiatura, moje ing aktualizacja

Deweloperzy zapewniają, że klawiatura jest w pełni bezpieczna. Jest ona integralną częścią aplikacji bankowej, w związku z czym nie musimy się martwić o nasze dane. Nie gromadzi ani też nie przesyła nigdzie dalej wprowadzonych za jej pomocą informacji. Obecnie funkcja generowania kodu BLIK jest niedostępna, lecz pojawi się ona w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Zobacz też: Jaki będzie budżetowy iPhone?

ING nie wprowadziło jeszcze w swoje szeregi wsparcia dla Apple Pay, ale deweloperzy nie śpią i pracują nad nowościami. Pytanie tylko czy użytkownicy mimo wszystko nie będą się obawiali o swoje dane i w dalszym ciągu w użycie będzie pełnoprawna aplikacja bankowa?

źródło: Cashless


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x