[YouTube] Google Podcasts – pierwsze wrażenia

Kamil Sobczyk Aplikacje 2018-07-02

Appek na Androida do podcastów jest wiele, żeby daleko nie szukać: Pocket Casts, Player FM, podcast addict itd. itd. Różnią się bazą kanałów, dodatkowymi bajerami i przyjaznością interfejsu. Apple od dawna w itunes oferuje odsłuch podcastów. Dwa tygodnie temu Google zaoferowało nam swoją aplikację do podcastów, czyli… Google Podcasts. Możecie ją pobrać ze sklepu play, ale czy warto z niej korzystać? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w tym materiale.

Materiał • R_17

  Ciekawe. Ale mam inne spostrzeżenia. Tan prpstota wizualna ale w porownaniu do innych jest zawalony. Tzn mam PlayerFM wchodzę i okienka ustawione sa w kolejności od najnowszego. Tu wchodzę a 60% ekranu zajmuja okienka nawet nie alfabetycznie a w kolejności dodawabia. Proste jest tam tu pół elranu jest zajęte czyms bezużytecznym. To jak z peostota listy zadan googa. Wizualnie ładne ale brak godziny przypomnienia nie robi z tego 0roatej aplikacji a aplikację pusta nie prostą.

  Tak wiec. Jak ktos zaczyna słuchać podcastów to niech trzyma sie z dala, bo można sie tylko zrazić.

  • R_17

   I jak wspimnial Marucins brak synchronizacji. Tablem z telefonem. Ok ale to detal. ITunes, Spotify czy moj PlayerFM. Wszystkie mam na komputerze również a tu tylko telefon. Siedzę w domu to muszę telefon. To tak jakby zadnej synchronizacji nie było bo nie znam chyba nikogo kto slucha z tabletu. Telefon poza domem w domu ten lub komputer. Tablet racsek nie.

 • Marucins

  Tylko że iTunes oferuje synchronizację desktop telefon.
  A co oferuje Google?
  Ja używam do podcastów MediaMonkey. Nie tylko podcastów ale też do słuchania muzyki (kompletna synchronizacja desktop telefon)