samsung good lock 2018

Powraca Good Lock! Samsung szykuje kolejną rewolucję?

1 minuta czytania
Komentarze

Pamiętacie, że w czasach, gdy żyliśmy Androidem Marshmallow Samsung niespodziewanie wydał aplikację Good Lock? Z początku była ona dosyć prosta, ale z czasem stała się dla wielu pełnoprawną nakładką, która przez wiele osób była uważana, że „TouchWiz killera”. Tymczasem powstał Samsung Experience, ale okazuje się, że Koreańczycy wcale nie zamierzają na tym poprzestać. Good Lock powraca w nowym, zdecydowanie ulepszonym i przystosowanym do dzisiejszych rozwiązań wydaniu. Jednak zanim przejdziecie dalej, możecie sprawdzić, jak stary Good Lock wypadł w recenzji Adama.

Good Lock nie dla wszystkich

Niestety, aplikacja po wydaniu Nougata została „uśpiona”. Do dzisiaj, ale wciąż nie jest dostępna dla wszystkich. Póki co z Good Lock mogą bliżej zapoznać się Koreańczycy. Niemniej jednak spodziewamy się, że lada moment trafi do innych krajów. Instalacja aplikacji z nieoficjalnego źródła na niewiele się zdaje – wiele funkcji nie działa prawidłowo. Wynika to z dużego zagnieżdżenia poszczególnych rozwiązań i wymagań dodatkowych plików.

Czym tak naprawdę jest nowy Good Lock?

Już powyższe zrzuty ekranu pokazują, że zmian jest od groma. Można nawet pomyśleć, że Samsung zatrudnił zewnętrzne studio, które nigdy nie widziało ich nakładki. Good Lock tak naprawdę niewiele ma wspólnego z Samsung Experience.

Zobacz też: Co czeka iOS w przyszłości?

Nie znamy dokładnych planów Samsunga, co do Good Lock. Zapewne wciąż będzie to zewnętrzny projekt, który nigdy nie trafi na wszystkie urządzenia Koreańczyków. Mimo wszystko taka możliwość robi wrażenie.

źródło: SamMobile, Reddit

Motyw