weekend

Co niektóre weekendy postaram się Wam przedstawić kilka aplikacji czy gier wartych uwagi.

 

angry-birds-market-337x600

Dziś oczywiście najchętniej ściąganą aplikacją jest niespodziewanie darmowa, pełna wersja gry – Angry Birds. Niesamowicie wciąga i to niezależnie od płci i wieku. Strona autora oraz serwis udostępniający grę – GetJar.com w wyniku ogromnego zainteresowania aplikacją nie wytrzymały i chętni musieli szukać Angry Birds w innych źródłach. Gra z GetJar została ściągnięta ponad milion razy! Pojawiła się też oficjalnie w Markecie, jednak bardzo wiele urządzeń wciąż jej nie widzi, został za to umieszczony w Markecie jej mirror.

My również udostępniamy wam Angry Birds pod TYM LINKIEM.

 

45239CoD

Od dziś do 29 października za darmo możemy też ściągnąć pełną wersję gry Call of Duty: Modern Warfare. Promocję znów zawdzięczamy serwisowi GetJar.com. Aplikacja jest dostępna do ściągnięcia pod TYM ADRESEM.

 

vplayer-final-fantasy

 

Kolejną aplikacją wartą uwagi jest VPlayer for Android. Ten ciekawy player jest dziełem użytkownika ABitNo z forum XDA i póki co nie obsługuje napisów, ale autor obiecuje to poprawić na dniach. VPlayer ciągle jest w fazie alpha jednak już dziś robi wrażenie szczególnie pod wzgledem płynności odtwarzania.

Niektóre obsługiwane formaty:

-DivX/Xvid
-.Flv
-.Rmvb
-.Avi
-.Mkv
-.Wmv
-.Mp4

Aplikacja jest dostępna na stronie autora i w markecie pod nazwą VPlayer, nie zobaczą jej jednak użytkownicy m.in. HTC Magic, Hero, Wildfire czy Legend z uwagi na brak obsługi technologii NEON oraz posiadacze Androida w wersji starszej niż 2.x.

Przykładowe działanie na HTC Desire:

https://www.youtube.com/watch?v=E5w_DZH9IoA

QRCode:

 

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Bartosz Dul

    Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.