google youtube ciemny motyw

[Pobierz] YouTube – będzie tryb Dark Watch!

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Aplikacje

Google dba o to, by YouTube wciąż się rozwijał, a mobilna aplikacja oferowała coraz więcej nowości. Ostatnio pisaliśmy o usunięciu sugerowanych filmów oraz wsparciu dla wyświetlaczy 18:9, a dziś przyjrzymy się, co skrywa w sobie kod najnowszej wersji.

Dark Watch

YouTube w wersji 12.45 nie wprowadza wiele nowości. Pojawia się możliwość kasowania wideo z listy poprzez przesunięcie palcem po ekranie oraz nowy przycisk do zarządzania powiadomieniami. Znacznie ciekawiej robi się, kiedy przyjrzymy się kodowi źródłowego. Tam ekipa Android Police dopatrzyła się wzmianki o Dark Watch. Jest to nic innego, jak tryb, w którym oglądanie wideo w ciemności będzie przyjemnością.

Zobacz też: Flagowce bez Androida Oreo

Białe tło staje się czarne, a napisy białe. Na zrzucie ekranu możemy zobaczyć, jak to wygląda w chwili obecnej (z lewej strony – tryb dark watch, z prawej – tryb standardowy). Trzeba przyznać, że przed Google wiele pracy, lecz całość idzie w dobrym kierunku. Jest jeszcze sporo jasnych elementów, a przyciski i niektóre nazwy są po prostu za ciemne.

Skąd pobrać?

Najnowsza aktualizacja YouTube już trafiła do Sklepu Play. Jeśli jednak nie chcecie czekać, aż pojawi się ona u Was możecie skorzystać z pliku APK. Trybu Dark Watch co prawda jeszcze nie wprowadzono, lecz z pozostałych innowacji można już korzystać.

Zapraszamy do naszej grupy Facebookowej – szybkie porady, pomoc w wyborze smartfona, ciekawostki, promocje oraz konkursy.

źródło: Android Police

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy