WhatsApp to szalenie popularny komunikator należący do Facebooka, z którego usług korzysta ponad miliard użytkowników. Aplikacja ta ciągle się rozwija, o czym świadczą m.in. zmiany, które wprowadzane są z nowymi aktualizacjami. W tym artykule wspomnę o jednej z nich, która jest naprawdę ważna dla sporej grupy użytkowników. Warto bowiem wiedzieć, że najnowsza wersja WhatsAppa pozwala na usuwanie wysłanych wiadomości (dla wszystkich użytkowników!), jeśli tylko wypełnione zostaną pewne wymagania.

Co warto wiedzieć o nowej aktualizacji?

Przed skorzystaniem z nowej funkcji dodanej do komunikatora WhatsApp warto zapoznać się z kilkoma ważnymi punktami, które przedstawione zostały na oficjalnym blogu tej usługi. Z udostępnionego posta wynika, że nowa aktualizacja jest już wdrażana na telefony użytkowników działające pod kontrolą systemów Android, Windows Phone oraz iOS, a także na komputery stacjonarne i przenośne. Warto pamiętać, że na usunięcie przypadkowo wysłanej wiadomości WhatsApp daje nam siedem minut – po tym czasie skasowanie fragmentu konwersacji nie będzie już możliwe. Okazuje się również, że wiadomość usunięta zostanie wyłącznie dla osób, które korzystają z najnowszej wersji WhatsAppa – na urządzeniach użytkowników ze starszą wersją aplikacji wiadomość nie zniknie, a my nie otrzymamy o tym żadnego powiadomienia.

Zobacz także: Poszukujecie dobrych słuchawek? Zajrzyjcie do tej recenzji!

Pobierz nową wersję WhatsAppa już teraz!

Jeśli korzystacie z WhatsAppa i chcecie wymusić instalację nowej aktualizacji lub jesteście nowymi użytkownikami tej usługi, to najświeższą wersję programu możecie pobrać, korzystając z tego linku, który przekieruje Was do sklepu Google Play. Miłego konwersowania!

Źródło: thenextweb

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.