whatsapp-nowa-aktualizacja-obrazy

Nowa aktualizacja WhatsAppa pozwala na usuwanie wysłanych już wiadomości

Aplikacje

WhatsApp to szalenie popularny komunikator należący do Facebooka, z którego usług korzysta ponad miliard użytkowników. Aplikacja ta ciągle się rozwija, o czym świadczą m.in. zmiany, które wprowadzane są z nowymi aktualizacjami. W tym artykule wspomnę o jednej z nich, która jest naprawdę ważna dla sporej grupy użytkowników. Warto bowiem wiedzieć, że najnowsza wersja WhatsAppa pozwala na usuwanie wysłanych wiadomości (dla wszystkich użytkowników!), jeśli tylko wypełnione zostaną pewne wymagania.

Co warto wiedzieć o nowej aktualizacji?

Przed skorzystaniem z nowej funkcji dodanej do komunikatora WhatsApp warto zapoznać się z kilkoma ważnymi punktami, które przedstawione zostały na oficjalnym blogu tej usługi. Z udostępnionego posta wynika, że nowa aktualizacja jest już wdrażana na telefony użytkowników działające pod kontrolą systemów Android, Windows Phone oraz iOS, a także na komputery stacjonarne i przenośne. Warto pamiętać, że na usunięcie przypadkowo wysłanej wiadomości WhatsApp daje nam siedem minut – po tym czasie skasowanie fragmentu konwersacji nie będzie już możliwe. Okazuje się również, że wiadomość usunięta zostanie wyłącznie dla osób, które korzystają z najnowszej wersji WhatsAppa – na urządzeniach użytkowników ze starszą wersją aplikacji wiadomość nie zniknie, a my nie otrzymamy o tym żadnego powiadomienia.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Poszukujecie dobrych słuchawek? Zajrzyjcie do tej recenzji!

Pobierz nową wersję WhatsAppa już teraz!

Jeśli korzystacie z WhatsAppa i chcecie wymusić instalację nowej aktualizacji lub jesteście nowymi użytkownikami tej usługi, to najświeższą wersję programu możecie pobrać, korzystając z tego linku, który przekieruje Was do sklepu Google Play. Miłego konwersowania!

Źródło: thenextweb

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x